Naše služby

V následujících sekcích Vám nabízíme základní přehled informací o našich vykonávaných činnostech a poskytovaných službách.

Základem je zajisté kvalitní léčebná péče u akutních i chronických onemocněních, ke které slouží také řada moderních diagnostických přístrojů, kterými naše ordinace disponuje.

To nejdůležitější co člověk má v mládí i v pokročilém věku je jeho zdraví, a proto by se o něj měl také adekvátně starat. V této rovině Vám nabízíme pravidelné preventivní prohlídky, které odpovídají moderním trendům a doporučením odborných lékařských společností. Pro všechny věkové kategorie jsou vybrány ty nejdůležitější preventivní screeningové programy. Současně pro Vás zajistíme vybraná očkování a doporučíme očkovací postup při Vašich plánovaných cestách do zahraničí. Ať je člověk mladý nebo již má mnoho zkušeností za sebou, může ve specifických případech (např. po chirurgických zákrocích nebo u mnoha chronických onemocněních) využívat lázeňské péče, ke které potřebujete nezbytné dokumenty.

Každý se v běžném životě setkává s nutností dodávání různých potvrzení, lékařská nevyjímaje. Zajistíme proto pro Vás lékařská potvrzení např. pro řidičské nebo zbrojní průkazy, případně potvrzení v rámci různých pojištění.

Specifickou oblastí je závodní péče, kterou poskytujeme drobným podnikatelům i velkým firmám.

Důležitým posláním primární péče je starost o chronicky nemocné, jako jsou například pacienti s vysokým krevním tlakem nebo cukrovkou, což jsou častá onemocnění naší moderní civilizace. Současně je však řada spoluobčanů závislá na pomoci ostatních, kam spadá i návštěvní služba lékaře a sestry, kterou poskytujeme. Dále Vám nabízíme pomoc při řešení složitých situací vyžadujících součinnost s OSSZ nebo s agenturami domácí péče.

Pokud hledáte svého všeobecného praktického lékaře (dříve obvodního lékaře), jste u nás vítáni. Ordinace je dobře dostupná jak v rámci Prostějova, tak pro okolní obce, díky výhodnému umístění u místního autobusového a vlakového nádraží.