Ordinace všeobecného praktického lékaře Prostějov

Kontakt

MEDIBENE s.r.o.

Ordinace všeobecného praktického lékaře

MUDr. Eva Pečová

Sídliště E. Beneše 24/31

Prostějov 796 03

 

Telefon: 733 110 222 (pro objednávky prosím používejte výhradně telefonický kontakt, sms nejsou přijímány)

email: eva.pecova@medibene.cz (email neslouží k objednávání)

Objednání ošetření na určitý čas je možné telefonicky na uvedeném čísle (sms nejsou přijímány). Pokud využijete objednávkového telefonického systému, zefektivníte svůj čas a vyhnete se zdlouhavému čekání při ošetření, které můžete předem naplánovat. I když ošetření akutních nebo komplikovaných případů může prodloužit čekací dobu (zpravidla ne déle než 30 minut), nabídka objednání Vám jistě ušetří čas, který můžete věnovat osobním nebo pracovním činnostem.

Jak se k nám dostanete:

Ordinace je situována v klidné části Prostějova ve vnitrobloku sídliště E. Beneše v přízemí panelového domu. Vchod je označen cedulí a dveře jsou během ordinační doby otevřeny. Ordinace je na mapě označena červenou tečkou. Mapu si můžete ve formátu pdf stáhnout a případně vytisknout.

Mapa

Autem: Parkování je možné ve vnitrobloku sídliště (viz modrá čára), ovšem parkoviště bývá dost obsazené. Proto doporučujeme parkovat u místního nádraží, u fotbalového stadionu nebo u domu služeb (viz modré plochy). Ordinace je pak pěšky v dosahu 5 minut chůze.

Vlakem, autobusem: Pokud je to možné, vystupte na místním vlakovém nebo autobusovém nádraží. Odtud použijte stezku pro pěší po ulici Sladkovského, která vás dovede k chráněnému železničnímu přechodu (viz zelená šipka). Takto se dostanete na ulici Za Místním nádražím, odkud se průchodem mezi panelovými domy dostanete přímo k ordinaci. Doba chůze je do 10 minut.

MHD: Pokud přijíždíte MHD, nejblíže naší ordinaci je zastávka Sídliště E. Beneše (linky 15 a 32) na ulici E. Valenty a zastávka Olomoucká (linky 15, 16, 18, 32) na Olomoucké třídě. Pro plánování můžete použít jízdní řády iDNES (dříve IDOS), nebo domovskou stránku MHD společnosti FTL.